Yeni Vidolar, Yeni Formatta – Açık Lise TV Her Yerde

Açık Lise TV yeni formatıyla karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. 

7-8 Temmuz tarihlerinde yapılacak 3. Dönem sınavları öncesinde yep yeni ara yüzümüzle karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz. Açık Lise TV tişörtlerimiz hazır. Bundan sonraki videolarımızda öğretmenlerimizi Açık Lise TV tişörtleriyle göreceksiniz.

Açık Lise TV, en kısa sürede diğer dersleri anlatmaya başlayacak. Yaklaşık 50 bin takipçimizin beklentilerini karşılamak için var gücüyle çalışan ekibimiz, ders notlarını hazırladı. En kısa sürede ders çekimlerimize farklı derslerden de devam edeceğiz.

Açık Lise TV’nin yeni Logosu Hazır

Yeni logomuz Haziran ayı başında takipçilerimizle olacak. Uzun süren çalışmalar neticesinde ortaya çıkan logomuz, Youtube kanalımızdaki yeni ara yüzümüzü süsleyecek.

Açık Lise TV Web Sayfasını Yeniliyor

Açık Lise TV, yeni web sitesi çalışmalarına başladı. Temmuz ayından itibaren yeni web sitemize içerikleri yüklemeye başlayacağız. Üyelik sistemi ile birlikte yep yeni bir çalışma platformu hazırlıyoruz.

Açık Lise TV Kitap Çalışmalarına Başlıyor

Açık Lise TV, Eylül ayından itibaren kitap çalışmalarına başlayacak. Önceliğimiz, Youtube kanalımızda bulunan ders notlarının içinde bulunduğu PDF kitapçığı. Konu Özetleri, Deneme Sınavları ve daha fazla materyal için yeni dönemde çalışmalarımızı hızlandırıyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Vidolar, Yeni Formatta – Açık Lise TV Her Yerde (2 Yorum)