Son Dakika..! Sınav sonuçları açıklandı

31 mayıs -1 Nisan tarihlerinde yapılan ve daha sonra telafisi yapılan Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem sınav sonuçları açıklandı.

Açık öğretim genel müdürlüğü sınav sonuçlarını resmi internet sitesinden yayınladı.

Öğrencilerimiz sınav sonuçlarını kullanıcı adı ve şifreleri ile  giriş yaparak öğrenebilirler.

Açık Lise TV yi takip etmeye devam edin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Son Dakika..! Sınav sonuçları açıklandı (18 Yorum)

 1. Mobil uygulamada sonuçlar görülüyor. Bu arada benim ilk sınavımdı, sonuçlarım da güzel ve ben 2 sınava daha girersem tüm şartları yerine getirmiş olabilirim. Peki 8 dönem şartı ne olacak bilgi verirmisiniz?

  • Pardon belirtmeyi unuttum, ben örgün eğitimden 106 kredi ile açık liseye başvurdum. Şu an 138 kredim var. Yine aynı başarıyı gösterirsem 2 sınavda şartlar yerine gelir ama dediğim gibi 8 dönem şartını anlayamadım.

   • Çok yararlı, çok güzel bir site yapmışsınız, emeklerinize sağlık, tebrik ederim. Şimdi; soruma cevap alabilmem için yeterli şartları yerine mi getirmiyorum acaba? Daha önce de cevap vermemiştiniz. Cevap almam için neyi eksik yapıyorum? Üye kayıt vs mi olunuyor sitenize?

  • Krediniz bahsettiğiniz gibi 2 sınav sonrası 192 olsa bile 8 dönemi tamamlamadan mezun olamazsınız.

 2. Arkadaşlar açık lisenin uygulamasında gözüküyor .. Valla tebrik ederim açık lise TV yi ne deseler doğru çıkıyor ..

 3. Sınav sonucu acıklandı dıye yayınladınız ama acıklanmamıs daha acıklayabılecek varmı ????

  • Merhabalar, not girme işlemleri hala devam ediyor ondan görünmüyordur. Siz ara ara sisteminize girerek kontrol ediniz. Ayrıca AÖL uygulaması üzerinden giriş yaparsanız kredilerinizi görebilirsiniz.

 4. Sınav sonuçlarım web sitesinde gözükmüyor hocam ama mobilde kredim gözüyor sınav sonucum gözükmüyor sistemde bi hatamı var sadece bende mi var bu hata başka arkadaşlarda varsa yazarlarmı ?

  • Merhabalar, not girme işlemleri hala devam ediyor ondan görünmüyordur. Siz ara ara sisteminize girerek kontrol ediniz. Sistemle alakalı bir durum.

 5. Dalga geçiyorsunuz herhalde tıpkı haftalarca yaptığınız gibi bugün yarın diye diye bizlerle oyun oynuyorsunu şimdi baktım hiç birşey yok yapmayın ya oynamayın bizlerle böyle bizede yazık

  • Merhabalar, yanlış bir bilgi verdiğimiz ya da dalga geçtiğimiz yok eğer aöl uygulaması üzerinden giriş yaparsanız sonucu görebilirsiniz. Yorumlara bakabilirsiniz bir çok öğrenci uygulama üzerinden giriş yaparak kredi bilgilerine erişti.

 6. Açık lise TV ye çok teşekkür ederim mezun olmuşum . Ben sizi kaynak olarak gördüm ve sizinle çalıştım mezun oldum şimdi üniversite sınavına çalışıyorum . Gerçekten çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını diliyorum ….

 7. Merhaba ben 12 ci sınıfta açık liseye geçtim 2 .dönem de sınavın bittikten sonra 3 zorunlu dersim kaldı ıngilizce 7.8 ve edebiyat 7 ama kredim 286 mezun olmak için 3 dönem sınavlarına girip kalsam yada gecsemde zorunlu dersten kalkıyor mu ? Teşekkürler

  • Merhabalar, mezun olmak için zorunlu derslerinizi ya geçmelisiniz ya da muaf olmalısınız. Muaf olmak içinse bir dersin sınavına 3 kere girip geçememeniz gerekiyor.