Son Dakika – Kayıt Yenileme ve İlk Kayıt Tarihleri Kesinleşti

Açık Öğretim Lisesi, yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri kesinleşti. 

Yapılan bilgilendirmeye göre Kayıt Yenileme ve İlk Kayıt işlemleri 20-28 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Ek sınav başvurularının tamamlanmasının ardından yeni dönem için çalışmalarına hız veren Açık Öğretim Lisesi Genel Müdürlüğü, yeni kayıt olacak öğrenciler için kılavuz yayınladı.

k Kayıt yaptıran öğrencilerin Ders Seçimi işlemleriAçık Öğretim Lisesi Haftalık Ders Çizelgesinde yapılacak düzenlemelerle ilgili Talim Terbiye Kurulu Onayı alındıktan sonra başlayacaktır. Ders Seçimi işlemlerinin yapılacağı tarihler belirlendiğinde takipçilerimizi bilgilendireceğiz.

Açık Lise Ders Kitaplarını Ne Zaman Alabilirim

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden aldığımız bilgiye göre ders kitaplarının Halk Eğitim Merkezlerine en erken Ekim ayında gelmesi bekleniyor.

Dikkat…: Bu dönemde yeterli sayıda ders kitabı Halk Eğitim Merkezlerine gelmeyebilir. Ocak ayında yeniden düzenlenmesi beklenen müfredat nedeniyle, sınırlı sayıda kitap basılacağı söyleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Son Dakika – Kayıt Yenileme ve İlk Kayıt Tarihleri Kesinleşti (7 Yorum)

  1. merhaba hocam aöl de 225 kredim var.Toplam okuduğum dönem 9 ingilizceden 2 defa kaldım bu dönem kayıt yenileme yapıp 3. defa girersem muaf olup mezun olurmuyum sadece ingilizce kalmış diğer tüm dersleri verdim.Ayrıca kayıt yenileme tam olarak ne zaman? Çünkü sistemde kayıt durumu ile ilgili bişey yazmıyorda.Bununla ilgili bilgi verirseniz çok memnun olurum

  2. Merhaba bazı kaynaklarda kayıt yenilemenin henüz başlamadığı yazıyor.Şuan kayıt yenileyebiliyor muyuz?

  3. Hocam daha önceden kayıt yenileme için banka hesabına para yatıranların Kayıt Yenileme butonu aktif olunca kayıtlarının da aktif olacağını söylemiştiniz fakat 24 saatten daha fazla bir süre geçmesine rağmen hala kaydım yenilenmedi

    • aynen bende internet üzerinden kayıt yenileme yaptım fakat hala işlem yapılmadı kayıt yapılmadı yazıyor