Sınav Yerleri Ne Zaman Açıklanır?

Açık Lise 1.Dönem Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanıyor?

2017/2018 eğitim öğretim yılında 09 – 10 Aralık 2017  yapılacak olan Açık Lise 1. Dönem Sınav Giriş yerleri hala açıklanmadı.

Sınav daha önceki yıllarda en geç 1 hafta kala yayınlanmasına rağmen bu sene açıklama gelmedi.

Açık lise resmi sitesinden bugün açıklanması yapılması  bekleniyor. 

Sınava girecek tüm öğrencilerimizin hangi okullarda sınava gireceklerini önceden bilmelerinde fayda vardır. Ssınav günü okul arama stresinden uzak durmak için okul adreslerini en azından google map ‘ ten bakmalarında fayda vardır.

Açık Lise Derslerine Nereden  ve Nasıl Çalışa bilirim ?

Açık lisede artık yalnız değilsiniz. Sizinde bir kanalınız var. Açık lise konuları ve açık lisede çıkan soru çeşitlerini uzman hocalar eşliğinde çözümleri Açık Lise  TV youtube kanalından çalışabilirsiniz.

 

Açık lise TV  Kanalında Aradığınız Tüm Dersleri Bulabilirsiniz.

Açık lise öğrencilerine özel olarak hazırlanmış youtube kanalında bir çok dersler tamamlanmak üzere. Açık lise öğrencilerinin  özellikle zor olan derslerde sadece 5-6 dakika ayırarak başarılı olabilecekleri bir çok ders bulunmaktadır.

Konu anlatımları yanında soru çözümleri ve deneme  sınavlarının bulunduğu youtube kanalı olan Açık  lise TV ‘ye abone olarak yeni yüklenen ders videolarını  takip edebilirsiniz.

Herhangi bir ücret ödemeden ve kayıt olmadan ulaşabilirsiniz.

Kanala üye olmak ve ders videolarını izlemek için tıklayınız.

Ders dışında öğrenmek istediğiniz Açık Lise ile ilgili rehberlik bilgilerini uzman rehber hocalarımıza danışabilirsiniz.

Açık Lise TV

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın