Sınav Yerleri Açıklandı

08 – 09 Aralık 2018 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilecek Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2018-1. Dönem sınav yerleri açıklandı. Sınava katılacak öğrenciler Sistemden öğrenci numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler.

Öğrencilerin sınav giriş belgelerini çıkarmaları için http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx adresinden öğrenci girişi yapmaları gerekiyor.

Sınav Saatlerine Dikkat

8-9 Aralık tarihlerinde yapılacak sınav toplam 3 oturumdan oluşuyor.

  1. Oturum : 8 Aralık Cumartesi günü saat 09:30
  2. Oturum : 8 Aralık Cumartesi günü saat 14:00
  3. Oturum : 9 Aralık Pazar  günü saat 14:30

Sınava Giderken Yanımda Hangi Belgeleri Götürmeliyim ?

8-9 Aralık tarihinde sınava girecek olan öğrencilerin yanlarında; Sınav Giriş Belgesi ve  Fotoğraflı Kimlik Belgelerini getirmeleri gerekmektedir. (Kimliklerinde fotoğraf bulunmayan adaylar sınava alınmayacak.)

Öğrencilerimiz sınavdan önce giriş belgelerindeki salon ve sıra numaralarını kontrol etmelidir.

Şifremi Unuttum, Sınav Giriş Belgemi Çıkaramıyorum

Sınav Giriş Belgesi almak için sisteme giriş yapamayan öğrenciler, en yakın Halk Eğitim Merkezi’ne giderek yeni şifre alabilirler.  Açık Öğretim Lisesi Genel Müdürlüğü’nün 4440632 numaralı telefonunu arayarak ta şifre işlemleri konusunda yardım alınabilir.

Sınav Salonuna Çanta, Telefon VB Eşyalarla Girebilir miyim?

Sınavlarda cep telefonu, çağrı cihazı gibi materyallerin salona alınması yasak. Ayrıca çanta, büyük cüzdan gibi eşyalar da sınav salonuna alınmayacak.  Sınava girerken kalem ve silgi getirmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın