Sınav Yerleri Açıklandı

SON DURUM 2:

Sınav giriş yerleri güncelleme yapılarak açıklanmıştır.

 

SON DURUM:

Sınav yerleri dün akşam saat 5 sularında Açık Öğretim Lisesinin resmi sayfasında açıkladığı duyuruldu. Ancak 1 saat sonra yeniden girildiğinde sistem kapalıydı. Bakanlıktan aldığımız bilgiye göre dün yayınlandığı ancak güncellemeler yapılması gerektiği için yayınlamasının durdurulduğu ifade edildi. Yayın tarihi için kesin zaman veremiyorlar. Takipte kalınız. Yayınlandığında yeniden duyuru yapacağız.

 

21 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 9.30’ da gerçekleştirilecek  Açık Öğretim Okulları (Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi)  telafi sınavı yerleri açıklandı. Telafi sınavına girecek öğrenciler Sistemden öğrenci numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler.

 Sınav giriş belgesine ulaşmak için tıklayınız. 

 

Açık Lise TV

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sınav Yerleri Açıklandı (9 Yorum)

  1. hocam siteye girdiğimde sınava giriş belgemi gördüm ama daha önceden girdiğim sınavlarda vardı arasında yani hatalıydı siteden çıktım tekrar girdiğimde şimdi sınava giriş belgemi göremiyorum neden acaba

    • Merhabalar, dün saat 5 sularında açıkladı. Ancak 1 saat sonra yeniden girildiğinde sistem kapalıydı. Bakanlıktan aldığımız bilgiye göre dün yayınlandı ancak güncellemeler yapılması gerektiği için yayınlaması durdurulduğu ifade edildi. Yayın tarihi için kesin zaman veremiyorlar. Takipte kalınız. Yayınlandığında duyuru yapacağız.

  2. Merhaba, dün sınav giriş belgem sorunsuzdu ve çıktısını almıştım. Fakat bir çok kişinin hatalıymış ve şimdi sisteme girdiğimde benim de sınav giriş belgem yok. Peki bu dün çıktısını aldığım sınav giriş belgem geçersizmi olur?

  3. Hocam sınav giriş belgesini bugün çıkarttım aöldeyim. Ama gireceğim okul ortaokul sınav giriş belgesinde. Acaba bir yanlışlık mı var ?

  4. Merhabalar Handan hocam sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ve kayıt yenileme ne zaman olacak teşekkür ederim