Sınav Yapılamayan İllerde Yeniden Sınav Yapılacak

02-03 Ocak 2016 tarihinde yapılan Açık Öğretim Lisesi 1.Dönem Sonu sınavlarında, farklı nedenlerden dolayı bazı illerimizde sınav yapılamamıştı.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, yapılamayan bu sınavlarla ilgili duyuru yaptı. Yapılan açıklamaya göre , bu illerde yeniden sınav yapılacak.

 

Sınavlar 16-17 ocak 2016 Tarihinde

Muş, Bitlis, Hakkari ve Van illerinin tamamında, Şırnak ili Cizre ve Silopi İlçelerinde, Siirt ili Pervari ilçesinde ve Zonguldak İl merkezi ile Kilimli ilçesinde 02-03 ocak 2016 tarihlerinde yapılamayan sınavlar için yeniden yapılacak sınav tarihi 16-17 ocak 2016 olarak belirlendi. Bu tarihlerde tekrarlanacak sınavlar 3 oturum halinde yapılacak

 

Cizre ve Silopi İlçelerinde Sınava Girecekler

Cizre ve Silopi ilçelerinde yapılması gereken sınavlar, bu ilçelerdeki olağanüstü durumlardan dolayı  Mardin ilinde yapılacaktır.

Sınava girecek adayların, sınav giriş yerleri ile ilgili bilgilendirme, “Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü” tarafından en kısa zamanda açıklanacağı iletildi. Adayların duyuruları takip etmesi, sınav günü yaşanması muhtemel aksaklıkları gidermek açısından önemlidir.

Sınav giriş yerleriyle ilgili açıklamalar, ilerleyen günlerde web sitemizde duyurulacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın