Resmi Açıklama Geldi: Sınav Tarihleri Belli Oldu

 2018-2019 eğitim öğretim yılı I. dönem sınavları 08 – 09 Aralık 2018 tarihlerinde yapılacak. AOL Genel Müdürlüğü konuyla ilgili resmi açıklamayı yaptı. 

Bu sınav  için ders seçimi yapan öğrencilerimizin sınava girecekleri dersleri 9.11.2018 tarihinde  kontrol etmeleri gerekmektedir.

Ders Seçimi Yapan öğrencilerin aşağıdaki açıklamayı dikkatle okumları gerekmektedir.

Açık Öğretim Lisesi ilk kayıt ve kayıt yenileme iş ve işlemleri tamamlandı. Ancak öğrencilerimizin 2018-2019 eğitim öğretim yılı I. dönem sınavına sorunsuz bir şekilde girebilmesi için Müdürlüğümüzce Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemine aktarılan dersleri ve bu derslere ait notlarının kontrolleri devam etmektedir. Kontroller sonucunda bazı öğrencilerimizin Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemine aktarılan tasdikname derslerinde değişiklik yapılması gerekmektedir. Yapılan bu değişikler sonucunda 2018-2019 eğitim öğretim yılı I. dönem sınavı için derslerini seçmiş olan öğrencilerimizin sınava girecekleri dersleri de kontrol edilerek gerekiyorsa sınava girecekleri derslerinde de değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıda belirtilen nedenle öğrencilerimizin sınava girecekleri derslere yönelik mağduriyet yaşamamaları için sınavına girecekleri dersleri 09.11.2018 tarihinde kontrol etmeleri gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın