Mezun Öğrencilerin Diplomaları Yolda

Diplomalar Gönderildi!!!

2016-4 dönem   ve önceki dönemlerde mezun olan  açık lise öğrencilerinin  diplomalarının basımı tamamlanmış olup Koordinatör Halk Eğitim Merkezlerine gönderilmiştir.

En kısa zamanda açık lise öğrencilerinin diplomalarını bağlı bulundukları Halk Eğitim Merkezlerinden diplomalarını alabilirler.

Açık Lisede hala okuyan öğrencilerimiz açık lise derslerini Açık Lise TV – youtube kanalından takip edebilirler.

Açık lise TV  Kanalında Aradığınız Tüm Dersleri Bulabilirsiniz.

Açık lise öğrencilerine özel olarak hazırlanmış youtube kanalında bir çok dersler tamamlanmak üzere. Açık lise öğrencilerinin  özellikle zor olan derslerde sadece 5-6 dakika ayırarak başarılı olabilecekleri bir çok ders bulunmaktadır.

Konu anlatımları yanında soru çözümleri ve deneme  sınavlarının bulunduğu youtube kanalı olan Açık  lise TV ‘ye abone olarak yeni yüklenen ders videolarını  takip edebilirsiniz.

Herhangi bir ücret ödemeden ve kayıt olmadan ulaşabilirsiniz.

Kanala üye olmak ve ders videolarını izlemek için tıklayınız.

Ders dışında öğrenmek istediğiniz Açık Lise ile ilgili rehberlik bilgilerini uzman rehber hocalarımıza danışabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mezun Öğrencilerin Diplomaları Yolda (9 Yorum)

    • Merhabalar, Açık lise de üniversite sınavı başvurusunda önemli olan kredi değil kaç dönem aldığındır. Sınava başvurmak için eğer Temmuz 2018 den önce 17 yaşını dolduruyorsan, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem sonu itibariyle (yani 19 Ocak’a kadar) 6 Dönem ve üzerinde eğitim almış olanlar, mezuniyet şartlarını tamamlayabilecek durumda iseler, sınavına başvurabilirler. Başvuruyu yaptıktan sonra takip eden dönemlerde mutlaka kayıt yenileme işlemlerini yaptırmalısın. Kesinlikle Silik Öğrenci Durumuna düşmemen lazım. Eğer Temmuz 2018 den önce 17 yaşını dolduramıyorsan yine 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem sonu itibariyle (yani 19 Ocak’a kadar) 7 Dönem ve üzerinde eğitim almış olman lazım. Kısacası mezun olabilecek durumdaysan 2018 yılı itibairyle sınava girebilirsin. Bu durum geçtiğimiz yılki ygs ye kadar böyleydi aynı Yks için de aynı şekilde devam edecektir. Yani şöyle düşünün eğer 2018 de mezun olabilecek durumda isen sınava girer ve umarız istediğin yeri kazandığında da kaydını gerçekleştirirsin.

  1. hocam merhaba ben diplomamı mecburen cuma günü almak zorundayım halkeğitimden bana istediğiniz zaman alabilirsiniz dediler sorun olmaz demi