Kayıt Yenilemeyi Kaçıranlar

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenilemeyi Uzatıldı

Açık Lise kayıt yenileme ve yeni kayıt işlemleri 22 Eylül 2017 tarihinde sona ermişti. Açık Lise Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemlerini kaçıran öğrenciler için tekrar uzatıldı.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme iş ve işlemleri herhangi bir nedenle ilk kayıt veya kayıt yenileme yaptıramayan öğrenciler için 12 Ekim 2017 mesai bitimine kadar açık olması kararlaştırılmıştır.

İlk kayıt yaptıracak öğrenciler istenilen belgeler ile halk eğitim merkezlerine bu tarihe kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kayıt yenileme işlemleri yapacak öğrenciler ise kayıt ücreti olan 30 TL ‘yi istenilen bankalara yatırdıktan sonra sisteme otomatik olarak kayıt yenileme yapılacaktır. (Silik durumda olan öğrenciler halk eğitime gitmek zorundadır.)

Açık Lise Derslerine Nereden Çalışabilirim?

Ek Sınavlara Açık Lise TV ‘ye  ait olan youtube kanalından çalışabilirsiniz. Ücretsiz ve Kayıt olmadan youtube kanalına ulaşabilirsiniz.

Açık Lise TV videolarına Ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kayıt Yenilemeyi Kaçıranlar (4 Yorum)

  1. Ya Sizin hakkınız ödenmez hocam sayenizde dünkü eksınavdan hep sizin anlattıklarınız çıktı çok teşekkür ederim 18 kredim kalmışdı kitapçığı aldım ve mezun olmuşum

  2. Merhaba ben açık lise kayıt yenilemeyi isimden dolayi yaptiramadim 31 aralık 2017 de tecilim sona eriyor 2.dönem kayidimi yeniletme durumumda tekrar tecil hakkım olurmu