Kayıt Yenileme ve Ders seçme İşlemlerinde Son Gün

Bilindiği üzere Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı II. Dönem Kayıt Yenileme İşlemleri 08 – 23 OCAK 2018 tarihleri arasında gerçekleştirileceği Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce yayınlanan iş takviminde bildirilmiştir.

Ancak herhangi bir sebepten ötürü yukarıdaki tarihler arasında kayıt yaptıramayan öğrenciler  bugün son günü olan Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı II. Dönem Mazeretli Yeni Kayıt (İlk Kayıt) (Açık Öğretim Lisesi için) / Kayıt Yenileme işlemlerini 26 OCAK 2018 günü mesai bitimine kadar gerçekleştirebilirler.

Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi Ders Seçme ve Sınav İrtibat Merkezi Belirleme (Sınava Girmek İstediği Yer) İşlemleri de bugün mesai saatleri bitimine kadar devam edecektir.

 

Açık Lise Tv

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kayıt Yenileme ve Ders seçme İşlemlerinde Son Gün (3 Yorum)

  1. Bn açık öğretim düz liseden meslege geçiş yapmak istiyorum düz lisede muaf dersim var meslege gecebilirmiyim

  2. ben dun meslek lısesıne kayıt yaptırdım acıktan bana ınterneten aktıf olduktan sonra derslerınızı secıceksınız dedı ama benım sayfamda ders secme alanı falan yok nasıl secebılırım