Kayıt Yenileme Başladı mı? ATM Yazan Kayıt Yenileme Ne Demek?

2018 – 2019 Açık Lise Yeni Kayıt Dönemleri 03 – 21 Eylül 2018 tarihi olarak resmi sitede yayınlandı. Kayıt Yenileme hakkında hala bir açıklama yapılmadı. Sistemde görülmeyen fakat ATM lerde kayıt yenileme butonunun olması bir çok öğrencinin kafasını karıştırdı.

Kayıt Yenilemeler başladı mı?

2018 – 2019 Açık lise Kayıt Yenileme tarihleri hala belirsizliğini koruyor. Açık Lise iş takviminin bir kaç gün içinde açıklanması bekleniyor. Açık Lise TV olarak  Kayıt Yenileme tarihleri açıklanmadığını bildiririz.

Yanlış Para Yatıranlar Tekrar Para Yatırmaları Gerekir mi?

ATM’lerde Kayıt Yenileme butonunun aktif olması ise Açık Ortaokul Yeni Kayıt/Kayıt Yenileme tarihlerinin aynı tarihten olmasından kaynaklanıyor. Bu hesaba  Açık lise öğrencilerinin  Kayıt Yenileme ücretini yatırdıkları ile ilgili bir çok yorum aldık. Açık Lise ve Açık Ortaokul hesaplarının ortak olması sebebi ile bu yatırılan paraların Açık Lise Kayıt Yenileme tarihleri açıklandıktan sonra otomatik olarak Açık Lise öğrencilerinin kayıt Yenileme işlemleri tamamlanmış olacaktır.  Öğrencilerimizin tekrar para yatırmaları gerek yoktur. Sistem tarafından kayıtları yenilenmiş olacaktır.

 

Tüm Detayları İzleyebilir siniz?

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kayıt Yenileme Başladı mı? ATM Yazan Kayıt Yenileme Ne Demek? (1 Yorum)