Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İçin Son Şans

İlk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri süresi sona erdi.  Kayıt yaptıramayan öğrenciler için kılavuzumuzda belirtilen 18 – 22 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan mazeretli ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri öğrencilerimizi mağdur etmemek adına çeşitli nedenlerle(ücretin yatırılamaması, sistem kaynaklı hatalar vb) kayıt yenileme ve ilk kayıt yaptıramayan tüm öğrencilerimize açılacaktır.

Sistemden kaynaklı veya para yatırmada sıkıntı yaşayan tüm öğrencilerimiz,  18 eylülden 22 Eylül arası kayıt yenileme ve yeni kayıt fırsatını kaçırmasınlar.

 

Ayrıca kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştirilen öğrencilerimiz 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan ek sınav sonuçları sisteme aktarıldıktan sonra ders seçimlerini yapabileceklerdir.

İlk kayıt yaptıran öğrencilerimizin ise ders seçimleri otomatik olarak yapılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İçin Son Şans (2 Yorum)

  1. Merhaba 84 kredi ile özgün liseden AÖL Kayıt oldum. 192 krediye tamamlamam gerekiyormuş. Mezun olmam ne kadar sürer.

    • Merhabalar, mezuniyet için 8 dönem ve 192 kredi sahibi olmanız lazım. Her dönem 35 kredilik ders seçme hakkınız var. Eğer 18 yaşından büyükseniz yıl içinde yapılan 3 dönem sınavına da girebilirsiniz. 18 den küçükseniz yılda 2 kere sınava girme hakkınız var. Tahminen 1,5-2 yıl sürer.