Ek Sınava Nereden Çalışabilirim?

Açık Lise 06 Ekim 2018 Tarihinde Yapılacak Olan Ek Sınav  Nasıl Çalışabilirim ? Ek Sınav Soruları Nereden Geliyor ?

Açık Lise TV  Youtube sayfasında hazırlamış olduğumuz bir rehberlik videosunda 2017 Ek Sınav soruları hakkında bilgi vermiştik. Ek Sınav soruları genelde bir önceki sınavda çıkan soruların benzerleri hatta aynıları gelmektedir. Özellikle bir çok dersin ilk 10 soruları eski çıkmış sınav sorularından çıkmaktadır. Yalnız dikkat etmemiz gereken her dersin sınav soruları aynı gelmemektedir. Özellikle Dil ve Anlatım İle Türk Edebiyatı derslerinde aynı sorular gelmemektedir.

Kısaca 2017-2018 Açık Lise Sınav sorularında özellikle 1. Dönem , 2. Dönem ve 3.Dönem  sınav sorularına  çalışmanızda fayda vardır. Özellikle 1. ve 2. Dönem sınavları, fakat kendimizi riske atmamak adına aynı zamanda kanalımızdan ders videolarına da bakarak konuları öğrene bilirsiniz.

 

 

2017- 2018 Sınavı Çıkmış Sınav Soruları buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ek Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Açık Lise TV

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ek Sınava Nereden Çalışabilirim? (4 Yorum)

  1. Saygı değer Açık Lise TV öğretmenlerim sayenizde mezun oldum. Hatta ve hatta edebiyat fızık gibi derslerimden 20 soruda 17 net 16 net yaptım ve rabbime şükürler olsun emeğinin karşılığını aldım. Sizlerede çok teşekkür ederim.

  2. Merhaba Açık Lise Tv Bir şey sorcam ve sınavın açıklanmasıyla buralarda olmicam inşallah.
    – Açık lise ilk kayıt ve kayıt yenileme gördüm ve bu kayıt yenileme olayı nedir ? biz bu ek sınavdan geçemezsek biz seneye tekrar girmek için bu kayıt yenilemeyi yapmamız gereklimiydi ? çünkü daha bişey açıklanmadan kayıt yeniletmek saçma geliyor. yanlışmı biliyorum acaba ? bu ek sınavdan başarısız olan kişiler seneye tekrarlaması için kayıt yenileme gelicekmi ? Acil cevaplarmısınız hayat meselesi.