Ek Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Sonuçlar Neden Hala Açıklanmadı?

2016 -2017 Açık Öğretim Lisesi eğitim öğretim yılı 02 Ekim 2016 tarihinde yapılan Ek-2 sınavları başarılı bir  şekilde tamamlandı. Bir çok açık lise öğrenci sınav sonuclarının hala açıklanmamasına bir anlam veremiyor.

Daha önce  yapılan açık lise Ek sınavları 1 en gec 2 gün içinde açıklanıyordu. Bu durumun iki sebebi bulunmaktadır.

Açık Lise Ek-2 sınavına giren öğrenci sayısı çok fazla ya da herhangi bi bir teknik arıza bulunmaktadır.

 

Büyük ihtimal ile Çarşamba günü açıklanması umuduyla Açık Lise TV olarak açıklanır açıklanmaz haberini paylaşacagımızdan emin olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ek Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır? (4 Yorum)

  1. Ben bu 2.ek sınava girdim ama halen sistemde sınav giriş belgem duruyor ve ocak ayında gireceğim sınavın ders seçimi halen açık. Sistem de bir hata mı var acaba bunun sebebi nedir.

  2. MERHABALAR İLK DEFA EK SINAVA GİRİYORUM EGER BU EK SINAVDA KREDİMİ TAMAMLAYAMAZSAM Bİ SONRAKİ EK SINAVA GİRME ŞANSIM VARMI EĞER YOKSA 2018 OCAKTAKİ SINAVA GİRDİGİMDE KREDİ BİTERSE HEPSİNİ TOPLARSAM O YIL MEZUN OLABİLİYORMUYUM VE ÜNİVERSİTE SINAVLARINA 2018 DE GİREBİLİYORMUYUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

    • Merhabalar, eğer bu ek sınavda geçemediyseniz bir ek sınav daha olursa elbette girebilirsiniz. Eğer 2018 deki sınavlara kalırsanız herhangi bir problem olmaz üniversite sınavına girebilirsiniz.