Ek Sınav Şartlarını Nasıl Değiştire biliriz?

2016 Haziran ayı sonu itibari ile toplam dönemi 8,toplam kredisi 157 ve üzeri olan öğrencilerden, öğrencilik durumu; aktif, donuk ve silik olan bütün açık lise öğrencileriEk sınava  başvurabileceklerdir. Ek Sınav  tarihi 24 Temmuz 2016 Pazar günü 2 Oturumşeklinde yapılacağı Açık Öğretim Müdürlüğü tarafından gecen hafta duyruldu?

 

Ek Sınav Şartları Nasıl Değişir?

Açık Öğretim Müdürlüğü tarafından yaynlanan duyuruda Açık Lise Öğrencileri için tam bir çıkmaz oldu. Bazı öğrenciler dönemlerini tamamlamalarına rağmen kredi şartına takıldı hatta 156 kredisi olan öğrenciler bile bulunmaktadır. Ek sınav kayıt tarihleri Ramazan Bayramı tatiline gelmesi ise başka bir sorunu ”Bankalara Nasıl Para Yatıracağız?” ortaya attı.

Peki bu isteklerimizi nasıl dile getireceğiz?

Açık lise öğrencilerinin büyük bir bölümü sosyal medya yolu ile isteklerini getirmelerine rağmen henüz bir açıklama bulunmamaktadır. Fakat tüm öğrencilerimiz ALO 147 isteklerini bildirseler bu durum karşısında Açık Öğretim Müdürlüğü kesin bir açıklama yapaçağına inanıyorum.

  • Ek Sınavda 157 kredi şartı KALKSIN ?

  • Ek Sınav KAyıt Tarihleri Ramazan Tatilinden Sonra Olsun.

UNUTMYALIM 147 telefon numarası ile isteklerimizi bildirelim.

Bu yazıyı sayfalarınızda paylaşırsanız kısa zamanda bir çok öğrenciye ulaşabiliriz.

 

 

Açık Lise ile öğrenmek istediğiniz tüm sorular  için sayfamızda yorum bölümlerine yazabilirsiniz. Sorularınızın cevapları aynı günde aynı sayfada yayınlanmaktadır.

Bir Sorum var (Sorularınızı yazmak için tıklayınız.)

Açık Lise TV

Bizler sizlerin daima yanınızdayız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın