Ek Sınav Olacak mı?

2017 – 2018 Açık lise 3.Dönem sınav sonuçları açıklandıktan sonra açık lisede okuyan yüz binlerce öğrenci Ek sınav tarihini bekliyor?

Ek sınav tarihlerinin verilmemesi öğrencileri şimdiden Ek sınav olmayacak galiba düşüncelerini kafalarında oluşturmaya başlattı.

 

Ek Sınav Tarihleri  Ne Zaman Açıklanır?

Bundan önce de yaptığımız bir çok haberde Ek Sınav olacağından bahsettik. Üniversite sınav sonuçlarının 31 Ağustos Cuma günü açıklanmasından sonra üniversite kayıt tarihleri açıklanacak işte o tarihler arasında Ek sınav tarihlerinin açıklanması yüksek olasılık. Çünkü Ek sınavı bekleyen yüz binlerce öğrencimiz, üniversite ye kayıt yaptıra bilmeleri için Mezun Olabilir yazısını almaları gerekmektedir. Açık Lise Müdürlüğü ek sınav belli olmadan bu yazıyı veremeyeceklerinden dolayı Ek sınav tarihlerinin açıklanması şart gibi görünüyor.

Gazeteler de Yayınlanan Ek Sınav ve Kayıt yenileme Tarihleri  Gerçeği Yansıtır mı?

Gazeteler de yayınlanan Ek Sınav ve Kayıt  Yenileme tarihleri  gerçeği yansıtmamaktadır. Daha önceki haberimizde bu tarihlerin resmi sitede yayınlanmadan gerçeği yansıtmayacağından bahsetmiştik. Bu tarih doğru olma imkanı olmayacağını gördük. Bir çok öğrencimiz Kayıt Yenileme tarihleri bitti mi? şeklinde sorular sormaya başladılar. Kayıt Yenileme veya Ek Sınav hakkında şuanda her hangi bir tarih bulunmamaktadır?  Geçen sene Ek sınav Ekim ayında yapılmıştır. Bundan dolayı hiç bir öğrencimiz düşün mesin EK SINAV OLACAK mı? Açık Lise Müdürlüğü her zaman öğrencinin yanında olduğundan EK SINAV kısa zaman içinde netleşecektir ve bu sınav olacaktır.

Açık Lise İş Takvimi Eylül Ayının İlk  Haftası Yayınlanması Bekleniyor.

Açık Lise TV

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ek Sınav Olacak mı? (6 Yorum)

  1. hocam sizce kesin olacakmı ek sınav yanıtlarsanız sevinirim çünkü artık kalbimi hissetmiyorum..

  2. yarın üni kayıtları başlıyor hala ek sınav açıklaması yok bu sene olmayacak galiba benimde 188 kredim var ortak dersim yok sadece 4 kredi lazım