Doğru Haber Nedir? Pazar Günü Sınavı Var mı?

7 – 8 Ocak Tarihinde Yapılan Sınavlar İptal mi?

7 -8 Ocak tarihinde yapılan sınavlardan 1. ve 2. oturumlar tamamlandı. Bir çok öğrenci sınav merkezlerine İstanbul’da ulaşamadı. Yolların sıkıntılı olması, sınav sorularının okullara zamanında ulaşmasına engel olsada sınavlar tamamlandı. Sınava geç gelen öğrencilere diğer sınavlardan daha töleranslı davranıldı.

Bir çok haber sitesinde çıkan son dakika haberlerinin hiç bir resmiyeti olmadığını yaptığımız haberde öğrencilerimize ilettik. İstanbul Valiligi ve Açık Lise Müdürlüğü tarafından bu haberler doğrulanmadığı sürece geçerliliği yoktur.

Pazar Günü Sınav Var mı?

8 Ocakta yapılması planlanan sınavın iptali söz konusu değildir. Pazar sabahı 3. oturumun iptal olma durumu kesinlik kazanmış değildir. Bu sebeplerden dolayı 3. Oturum saat 09:30 yapılacaktır. Aksi bir durum olması halinde (Resmi Kanallardan Duyuru ) siz öğrencilerimize bu haber iletilecektir.

Sınava Giremeyen Öğrencilere Telafi  Sınavı Yapılacak mı?

Bir çok kanal ve haber siteleri bu konu hakkında valiliğin açıklama yaptıgını ve ınavın telafisi olacağını duyurmuştur. Fakat bu şekilde bir duyuru bulunmamaktadır. Umarım bu durumu göz önüne alarak telafi sınavı yapılır. Gözler Açık Lise Müdürlüğünün resmi sitesinde fakat her hangibi bir açıklama gelmediginden bu haberinde geçerliliği bulunmamaktadır. Telefi sınavı yapılması halinde Açık Lise öğrencilerine duyrulacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın