DİKKAT..! Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

9-10 Aralık 2017 tarihlerinde Türkiye Genelinde yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi Sınavları için, Sınava Giriş Yerleri açıklandı.

Sınav giriş belgelerini buradan indirebilirsiniz.

09 – 10 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek 2017/1. dönem Açık Öğretim Liseleri(Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) sınav yerleri açıklandı. Sınava katılacak öğrencilerimiz sistemden öğrenci numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler.

Açık Lise Derslerine Nereden  ve Nasıl Çalışabilirim ?

Açık lisede artık yalnız değilsiniz. Sizinde bir kanalınız var. Açık lise konuları ve açık lisede çıkan soru çeşitlerini uzman hocalar eşliğinde çözümleri Açık Lise  TV youtube kanalından çalışabilirsiniz.

 

Açık lise TV  Kanalında Aradığınız Tüm Dersleri Bulabilirsiniz.

Açık lise öğrencilerine özel olarak hazırlanmış youtube kanalında bir çok dersler tamamlanmak üzere. Açık lise öğrencilerinin  özellikle zor olan derslerde sadece 5-6 dakika ayırarak başarılı olabilecekleri bir çok ders bulunmaktadır.

Konu anlatımları yanında soru çözümleri ve deneme  sınavlarının bulunduğu youtube kanalı olan Açık  lise TV ‘ye abone olarak yeni yüklenen ders videolarını  takip edebilirsiniz.

Herhangi bir ücret ödemeden ve kayıt olmadan ulaşabilirsiniz.

Kanala üye olmak ve ders videolarını izlemek için tıklayınız.

Ders dışında öğrenmek istediğiniz Açık Lise ile ilgili rehberlik bilgilerini uzman rehber hocalarımıza danışabilirsiniz.

Açık Lise TV

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

DİKKAT..! Sınav Giriş Yerleri Açıklandı (2 Yorum)

  1. Ben bu sene 12. sınıfa geçerken açık öğretime geçtim.
    Kayıt olurken gerekli evraklarla birlikte fotoğrafımı da vermiştim ancak.Sınava giriş belgemde fotoğraf bulunmuyor bir problem olur mu acaba ?

    • Merhabalar, sınav giriş belgelerinde fotoğraf bulunması zorunludur. Dilerseniz bu durum için kayıtlı olduğunuz halk eğitim merkezi ya da 147 ile iletişime geçiniz. Onlar sizi daha doğru bir şekilde yönlerdireceklerdir.