Ders Seçme Butonu Açıldı !!!

Dönemi 8 ve üzeri olan tüm öğrencilerin girebileceği EK SINAV  Ders Seçme Butonu Aktif hale gelmiştir. Ek Sınava girebilme şartı Toplam Dönem 8 olması yeterlidir. Kredi durumu baz alınmayan sınava toplam kredisi 8 ve üssü olan tüm öğrenciler girebilir.

Sınav ile ilgili tarihler aşağıda verilmiştir,

Ek Sınav Tarihleri : 06 – 07 Ekim 2018 

Ek Sınav Başvuru Tarihleri : 11-18 Eylül 2018 

Ek Sınav Ders Seçimi : 13 – 18 Eylül 2018 

Katılım Bedeli : 30 ₺ 

Öğrencilerin Ek Sınava girebilmesi için katılım ücretini anlaşmalı bankalara yatırdıktan sonra kayıt yenileme işlemi otamatik olarak yapılmayacağından dolayı MUTLAKA Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne mücaraat ederek, öğrencilik durumlarını ek sınav için aktif duruma getirmeleri ve ek listede bulunan sınav merkezlerinden birini seçmeleri gerekmektedir. 

Sınava Hangi  il ve ilçe Merkezlerinde Girebilirim?

Ek sınav yapılacak sınav merkezleri için tıklayınız.

 

 Ek Sınava Kısa Sürede Nereden Çalışabilirim? 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ders Seçme Butonu Açıldı !!! (14 Yorum)

  1. Handan hocam secebileceğim dersler arasında hep muaf oldugum dersler var yinede secebılırmıyım muaf oldum ama secılecek baska ders yok kredı verır mı

  2. Ders seçimini nasıl yapacağım? Ben sadece İngilizceden kaldım sadece onu mu seçeceğim?Cevaplarsanız sevinirim hocam❤

  3. Merhaba ben bankaya para yatırdım ama aktif hale getirmedim yenileniyor diye bu durumda bugün son gündü yarın halk eğitime gidebilir miyim acaba

    • Merhabalar, bankadan sonra aktif olmak için halk eğitim merkezine gitmeniz gerekiyordu. Ancak aldığımız bilgiye göre para yatırıp halk eğitime gidemeyen öğrenciler için bugün belli bir süre daha sistemi açık tutacaklarmış.

  4. Merhaba ben mesleki açık öğretim lisesine kayıt oldum. Ama ders seçimi yapamıyorum.Ders seçimi butonu çıkmıyor bende ne yapmalıyım ?

  5. Hocam ek sınav için dersimi seçtim şimdi yazıyoki durumumuz ders seçme için uygun değil yazıyo hocam yardım edin lütfen ne yapmalıyım

  6. merhaba handan hocam.başarısız derslerimde önce seçmeli-ortak yazarken muaf dersleri göstermiyor. şimdi hepsinde ortak yazıyor.