Ders Seçimleri Ne Zaman Açılacak

            KAYIT YENİLEME işlemini gerçekleştiren öğrencilerimiz 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan EK SINAV SONUÇLARI SİSTEME AKTARILDIKTAN SONRA ders seçimlerini yapabileceklerdir.

İLK KAYIT yaptıran öğrencilerimizin ise ders seçimleri OTOMATİKolarak yapılacaktır.

Diğer öğrencilerin ders seçim butonları açılacak ve ders seçimini yapabilecekler.

Açık Lise Derslerini Nereden Takip Edebilirim.

Açık lisede günden güne yeni eklenen videolar ile öğrencilerin dersleri takip ettikleri yep yeni bir kanal olan Açık Lise TV youtube kanalından çalışabilirsiniz.

Ders videolarını ücresiz ve kayıt olmadan izlemek için tıklayınız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ders Seçimleri Ne Zaman Açılacak (8 Yorum)

  1. Merhaba ben son başvurunun bugün olduğunu bilmiyordum yeni öğrendim sinavlari kaçırdım mi bi şekilde giremezmiyim başka başvuru yolu yokmu yada başka ek sınav yapılacak mi

  2. Merhaba, ben Ek sinava girecegim, 2gun once parayi yatirdim, o zaman ders secebiliyordum fakat secmemistim, bugun sececektim bir baktim kapanmis, acil yardimci olun, AOL hakkinda prk bilgim yok. Tesekkurler.

  3. merhabalar.Ek sınav için parayı yatırdım ama ders seçme ekranım açılmadı diğer öğrencilerin açıldı mı merak ediyorum .

  4. Merhabalar,
    Ders seçimimi yaptım ek sınav merkezinde keçiören yazmakta bu ilçe de hangi okulda sınav olacak bilgisi yok? yine normal sınav da olduğu gibi sınav giriş belgesi ile mi gireceğiz teşekkürler.

    • Nasıl yaptınız ben yapamadım ders butonuda yok ne olavak şimdi ders seçimi yapamadım