Ders Seçiminde Son Gün

Açık Lise 2017-1 Ders Seçme İşlemleri Bugün Bitiyor!!!

 

2017/1. dönem Ders Seçme Ekranı bugün  26 Ekim 2017 perşembe günü saat 18:00 kapanacaktır. Ders seçimi yapamayan öğrencilerin dersleri sistem tarafından otomatik olarak seçilecektir.

2017/1. dönem için ilk kayıt(yeni kayıt) yapan öğrencilerimiz ders seçimi yapmayacaklardır, ders seçimleri merkez tarafından otomatik olarak atanacaktır.

Açık Lise Derslerine Nasıl Çalışabilirim?

Bir çok açık lise derslerinin özetini ve soru çözümlerini içinde barındıran bir açık lise youtube kanalı olan Açık Lise TV / Youtube ücretsiz dersleri izleye bilirsiniz. Açık Lise rehberlik konularında yardım alabileceginiz bir platform olan açık lise tv youtube kanalına abone olabilir. Ve yeni eklenen tüm videolardan haberdar olabilirsiniz.

Açık Lise TV /youtube kanalına girmek için tıklayınız.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ders Seçiminde Son Gün (8 Yorum)

  1. hocam 2.ek sınav olmayacak mı? Bu hafta bir acıklama olabilir mi sizce ? zorunlu dersim kalmamıstı 15 kredi eksigim vardı sadece Alanyok 2 denen sistemi getirdiler 1. dönem sınav tarihide yaklaştı. Bugün alanyok 2 den 6 zorunlu ders vermişler onları secicem mecbur eger 2. ek sınav acarlarsa 1.dönem icin sectigim dersler problem olur mu ?

    • Merhaba SU, bakanlık ek sınavla mezun olunduğu takdirde sonradan eklenen derslerin geri çekileceğini açıkladı. Ancak yeni dönem sınavına girerseniz artık mecburi olarak dersleri ya geçmeniz ya da muaf olmanız gerekecektir.

  2. merhaba hocam benim kitap eksiğim var acaba eksik kitaplar ulaşıldı mı halk eğitimine ?
    Beni bilgilendirirseniz sevinirim..

  3. Handan hocam neden bi açıklama yok bi burada korkuyla bekliyorum eknsınavın olup olmicağyla ilgili lütfen yapılsın yoksa okul hayatmz biticek

  4. hocam ben ek sınava girip mezun oldum ama diplomadan hala ses yok 29 aralığa kadar vermem lazım üniversiteye napcaz