Ders Seçimi Yapamayanlar

Ders Seçimi Kim Yaptı ?

3. Dönem sınavları için kayıt yenilemeler 6 Mayıs 2016 tarihinde bitmiştir. Açık lise öğrencilerinden bu tarihe kadar bankaya ücret yatırmayanların kayıtları yapılmamıştır.

Sayfamıza gelen yoğun sorulardan biri: Kayıt yenileme yapmadım ve bir sonraki kayıt yenileme tarihinde ne yapmam gerekir ?

Kayıt yenileme yapmayan öğrenciler kayıt dönemi olan sınavlara giremezler. Bir sonraki kayıt döneminde bankaya para yatırmaları halinde kayıtları otamatik olarak devam etmektedir. Bunun için tekrardan açık liseye gitmenize gerek yok.

06 Mayıs 2016 gününe kadar bankaya para yatırıp fakat açık lise öğrenci sayfasından ders seçimi yapmayan öğrenciler.

3 Dönem kayıt yenileme bedelini bankaya yatırıp kayıt yenilemeyen açık lise öğrencilerin kayıtları sistem tarafından yenilenmiştir. Yenilenen kayıtlarda ders seçimleri yine sistem tarafından otomatik olarak ders seçimi yapılmıştır. Bu seçilen dersleri Açık lise Öğrenci sayfasından giriş yaparak sistemde bulunan dönem derslerine girerek orada bulunan 2015 / 3 bölümüne giriş yaparak sistemin otomatik olarak seçtiği dersleri görebilirler. Açık lise öğrencisinin hangi derslerden sınava girecegi burada bulunmaktadır. Böylelikle hangi derslere çalışmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Açık Lise Sınavında daima Başarı yanınızda olsun…

Açık Lise Online TEST için tıklayınız…

Açık Lise TV

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın