Ders Seçimi Butonu Aktif

2016- 2017 Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem Ders Seçme

2016- 2017 Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem ders seçme butonu artık aktif hale gelmiştir. Açık Lise öğrencileri bankaya paralarını yatırdıktan sonra Ocak 2017 sınavı için derslerini artık  secebilirler.

Ders Seçimi için kılavuzdan yararlana bilirsiniz.

Unutmayalım öncelikli derslerimizi seçerken  Ortak(zorunlu) dersleri seçmeyi unutmayalım.

Ders seçim butonu Açık Lise Öğrenci giriş sayfanızdan kendi şifreniz ile giriniz ve ana ekranda bulunan aşağıdaki butonu tıklayınız.

 

ders seçme 1

Ders seçimi için buraya tıklayınız.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ders Seçimi Butonu Aktif (6 Yorum)

  1. Ben 23 ocak 2017 de yeni kayıt yaptırdım. Oradaki görevli bize 30 undan sonra ders seçebileceğimizi söyledi ben eve geldiğimde sisteme giriş yaptım ders seçme butonu açıktı ama görevlinin dediğini göz önünde bulundurarak ders seçmedim bugün ise (30 ocak 2016) sisteme giriş yaptığımda ders seçme butonunu göremedim ders seçim tarihlerine bir daha baktığımda 30 ocak-8 şubat arası yapılacağını gördüm. ister istemez panik oluyorum acaba ben ders seçim tarihlerin kaçırdım mı yardımcı olursanız sevinirim. (Bu arada öğrencilik durumum aktif)

    • 23 ocakta yaptıgınız kayıt yenileme degil YENİ KAYIT, bu yüzde tekrar kayıt yenileme yapmanız gerekiyor, daha önce yatırdıgınız parayı bir sonraki kayıtlar için kullanabilirsiniz. Size verilen bilgi yanlış ya da siz yanlış anladınız. Kayıt yenileme tarihleri 30 Ocak – 08 Şubat arasında yapılaçaktır.