BATI AVRUPA PROGRAMI SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI !!!

     Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı’nın 2. Dönem sınavları 07 – 08 Mayıs tarihinde yapılacaktır. Bu sınav için Sınav Giriş Belgesi sistemde yayınlanmıştır.

      Sınava gireçek açık lise öğrencilerinin sınavdan önce muhakkak belgelerini kontrol etmeleri gerekmektedir. Bu hafta sonu yapılacak sınav ile ilgili sorularınızı sitemizde her an sorabilirsiniz.

      Ayrıca hafta sonu yapılacak olan sınavda Sınav merkezlerinde Ankara’dan Bakanlık tarafından görevlendirilen Bakanlık Temsilcileri sizlere rehberlik etmek, soru, talep ve önerilerinizi almak üzere hazır

Açık Lise öğrencilerinin son 3 gün içinde daha önceki yıllara ait olan sınavları sitemizden indirerek tekrar tekrar çözmeleri sınavda açık lise öğrencisinin başarısını kesinlikle artıracaktır.

Sınava girmeden önce hangi derslerin sınavını yapacağınızı sınavdan önce belirleyiniz. Sınavı esnasında sınav stratejisi size sınavda zamanı iyi kullanma konusunda ve sınav stresinden uzaklaşma için fayda sağlıyacaktır. Açık Lise sınavları son zamanlarda bir çok öğrenci tarafından zor olarak görülmesine rağmen sizler düzenli çalışma ve bol bol çıkmış soru çözerek bu zor gibi görünen sınavlarda başarınızı rahatlıkla atlatabilirsiniz.

Açık Lise TV olarak sınavda Başarı daima yanınızda olsun…

SINAV GİRİŞ YERLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın