Açık Lise TV’den %90Başarı

Açık Lise 1. Dönem Sınav Soru ve Cevapları açıklandı. Bir çok öğrencimiz sınav sonuçları hakkında geri bildirimde bulundular.

Açık Lise sınavına Açık Lise TV youtube kanalından hazırlanan öğrenciler, kanalda yayınlanan derslerin nokta atışı yaptığını ve çıkan soruların %90’ne yakınının  hocalarımızın söyledikleri yerlerden geldiğini bildirerek teşekkürlerini ilettiler.

Açık Lise TV’nin Notu:

Açık Lise TV ailesinin   açık lise öğrencilerine sunmuş olduğu bu hizmetin  faydalı olmasından dolayı gururlu ve mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Bu motivasyonla açık lise öğrencileri için daha faydalı bilgiler vereceğiz ve yeni dönemde yenilikler ile karşınızda olacağız.

 

Bir Sonraki Dönem Sınavına Hazırlanmak İçin Açık Lise Derslerine Nereden  ve Nasıl Çalışabilirim ?

Açık lise öğrencileri  artık yalnız değilsiniz.

Sizinde artık bir youtube kanalınız var. Açık lise konuları ve açık lisede çıkan soru çeşitlerini uzman hocalar eşliğinde çözümleri Açık Lise  TV youtube kanalından çalışabilirsiniz.

Açık lise TV  Kanalında Aradığınız Tüm Dersleri Bulabilirsiniz.

Açık lise öğrencilerine özel olarak hazırlanmış 700 den fazla video  youtube kanalında bulabilirsiniz. Açık lise öğrencilerinin  özellikle zor olan derslerde sadece 5-6 dakika ayırarak başarılı olabilecekleri bir çok ders bulunmaktadır.

Konu anlatımları yanında soru çözümleri ve deneme  sınavlarının bulunduğu youtube kanalı olan Açık  lise TV ‘ye abone olarak yeni yüklenen ders videolarını  takip edebilirsiniz.

Ders dışında öğrenmek istediğiniz Açık Lise ile ilgili rehberlik bilgilerini uzman rehber hocalarımıza danışabilirsiniz.

Youtube Kanalına Ulaşmak ve Abone Olmak İçin Tıklayın

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın