Açık Lise TV, 3 Milyon İzlenmeye Ulaştı

Açık Lise TV büyümeye devam ediyor… Youtube kanalımızda yayınladığımız ders videoları, 22 Mayıs 2018 tarihi itibariyle 3 milyon izlenmeyi geçti.

Yayına başladığı tarihten büyük beğeniyle izlenen Açık Lise TV, bir çok Açık Lise öğrencisine destek olmaya devam ediyor. Yeni döneme yeni formatıyla hazırlanan kanalımız, yakında büyük sürprizlerle karşınıza çıkacak.

Sosyal medya platformlarıyla birlikte yaklaşık 50.000 kişiye hitap eden Açık Lise TV, sizden gelen önerileri de dikkate almaya devam ediyor. Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter adreslerimizden bize her türlü görüş ve önerilerinizi aktarabilirsiniz.

Açık Lise TV’nin rehberlik servisi hizmete başladığı günden bu yana yaklaşık 20.000 soruyu cevapladı. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize gönderdiğiniz mesajlara kısa süre içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

Açık Lise TV’yi takip etmeye devam edin. Bol Krediler…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Açık Lise TV, 3 Milyon İzlenmeye Ulaştı (2 Yorum)

  1. Merhabalar ben açık lise de son sınıfım ve zorunlu ders olan İngilizce’den kaldim.Üniversite sınavına girdim gelecek hafta 3.dönem sınavları var (7Temmuz) ve 2-9 Temmuz arasında ÖSYM’ye diploma notumu kaydetmem gerekiyor ama mezun olamadım şimdi ne olacak lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

    • Merhabalar, 147 den aldığımız bilgiye göre mezun olmadan tercihlerle yerleşen öğrencilerin diploma notu ösym tarafınca belirleneceği yönünde. Bizim tahminimizce ösym haziran ayına kadar girilen sınavların notlarını dikkate alarak diploma notunu oluşturacaktır.