Açık Lise Sınav Sonuçları Açıklandı

Açık Lise Sınav Sonuçları Açıklandı

Açık öğretim lisesi öğrencilerinin merakla beklediği 9-10 Aralık 2017′ de gerçekleşen  1.Dönem sınav sonuçlarının sisteme yüklenmesi tamamlandı.

Sınav Sonuçlarını Öğrenmek için tıklayınız…

Açık Lise Sınav Sonuçlarımı Nereden ve Nasıl öğrenebilirim?

Açık Lise resmi sitesinden öğrenci girişi yaparak kendi kişisel sayfanıza girebilirsiniz. Burada bulunan Dönem Dersleri butonundan 2017 -1 seçerek sisteme notlarınız yüklenmiş mi yüklenmemiş mi görebilirsiniz.

 

 

Bir Sonraki Dönem Sınavına Hazırlanmak İçin Açık Lise Derslerine Nereden  ve Nasıl Çalışabilirim ?

Açık lise öğrencileri  artık yalnız değilsiniz.

Sizinde artık bir youtube kanalınız var. Açık lise konuları ve açık lisede çıkan soru çeşitlerini uzman hocalar eşliğinde çözümleri Açık Lise  TV youtube kanalından çalışabilirsiniz.

Açık lise TV  Kanalında Aradığınız Tüm Dersleri Bulabilirsiniz.

Açık lise öğrencilerine özel olarak hazırlanmış 700 den fazla video  youtube kanalında bulabilirsiniz. Açık lise öğrencilerinin  özellikle zor olan derslerde sadece 5-6 dakika ayırarak başarılı olabilecekleri bir çok ders bulunmaktadır.

Konu anlatımları yanında soru çözümleri ve deneme  sınavlarının bulunduğu youtube kanalı olan Açık  lise TV ‘ye abone olarak yeni yüklenen ders videolarını  takip edebilirsiniz.

Ders dışında öğrenmek istediğiniz Açık Lise ile ilgili rehberlik bilgilerini uzman rehber hocalarımıza danışabilirsiniz.

Youtube Kanalına Ulaşmak ve Abone Olmak İçin Tıklayın

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın