Açık Lise Sınav Sonuçları Açıklandı mı?

Açık Lise Sınav Sonuçları Açıklandı mı?

2017-2018  1.Dönem sınav sonuçları bir çok öğrencinin sisteme yüklenmesi tamamlandı. Açık Lise TV olarak daha önce yapmış olduğumuz bir haberimizde, Açık Lise sınav sonuçları 31 Aralıktan önce açıklanması bekleniyor. Bunun sebebi ise Ek -2 sınavı yapılmadığından dolayı üniveristeyi kazanan bir çok öğrencimiz diplomalarını 29. Aralık 2017 Cuma gününe kadar  götürmeleri gerekmektedir. Bundan dolayı Açık Lise sınav sonuçları en geç bu hafta içi pazartesi – salı günü açıklanması bekleniyor.

Sınav Sonuçlarını Öğrenmek için tıklayınız…

Açık Lise Sınav Sonuçlarımı Nereden ve Nasıl öğrenebilirim?

Açık Lise resmi sitesinden öğrenci girişi yaparak kendi kişisel sayfanıza girebilirsiniz. Burada bulunan Dönem Dersleri butonundan 2017 -1 seçerek sisteme notlarınız yüklenmiş mi yüklenmemiş mi görebilirsiniz.

 

 

Bir Sonraki Dönem Sınavına Hazırlanmak İçin Açık Lise Derslerine Nereden  ve Nasıl Çalışabilirim ?

Açık lise öğrencileri  artık yalnız değilsiniz.

Sizinde artık bir youtube kanalınız var. Açık lise konuları ve açık lisede çıkan soru çeşitlerini uzman hocalar eşliğinde çözümleri Açık Lise  TV youtube kanalından çalışabilirsiniz.

Açık lise TV  Kanalında Aradığınız Tüm Dersleri Bulabilirsiniz.

Açık lise öğrencilerine özel olarak hazırlanmış 700 den fazla video  youtube kanalında bulabilirsiniz. Açık lise öğrencilerinin  özellikle zor olan derslerde sadece 5-6 dakika ayırarak başarılı olabilecekleri bir çok ders bulunmaktadır.

Konu anlatımları yanında soru çözümleri ve deneme  sınavlarının bulunduğu youtube kanalı olan Açık  lise TV ‘ye abone olarak yeni yüklenen ders videolarını  takip edebilirsiniz.

Ders dışında öğrenmek istediğiniz Açık Lise ile ilgili rehberlik bilgilerini uzman rehber hocalarımıza danışabilirsiniz.

Youtube Kanalına Ulaşmak ve Abone Olmak İçin Tıklayın

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Açık Lise Sınav Sonuçları Açıklandı mı? (1 Yorum)

  1. Gerçekten yeter artık. Kaydımız silinecek mi diye düşünmekten psikolojimiz bozuldu. Son iki gün kaldı. Zamanı geçtikten sonra açıklasalar bile bize bir yararı olmayacak. Duysunlar sesimizi artık. Hayallerimizi umutlarımızı yıkmaya hakları yok. Son güne kadar bekletip bize bunları yaşatmaya hakları yok.