Açık Lise Kitaplarında Değişiklikler Var

    2017-2018 Eğitim Öğretim yılında Açık Öğretim Okullarında okutulacak ders kitaplarının bir kısmı güncellenmiş, bazıları değişmiş ve bazıları da iptal olmuştur.

Halk eğitimden kitap alacak öğrencilerimizin bu uyarıya dikkat etmeleri gerekmektedir. Açık Lise Genel Müdürlüğü, Halk eğitim merkezlerine bu listeleri göndermiştir. Açık lise öğrencilerimiz alacakları kitaplar bu listede bulunuyorsa dikkat etmeleri gerekmektedir.

Gönderilen yazıda: ”Ekli listede isimleri bulunan kitaplar iptal edilmiş olup ilgili kitapların öğrenciye verilmesi sonucu oluşabilecek olumsuzluklar için yasal sorumluluk halk eğitimi merkezlerine ait olup bu kitaplarla ilgili geri dönüşüm işlemlerinin itina ile yapılması gerekmektedir. Ekte isimleri belirtilen ders kitaplarının halk eğitimi merkezlerindeki depolardan çıkarılması ve geri dönüşüme gönderilmesi ile ilgili işlemlerin ivedilikle yapılması gerekmektedir.

Açık Lisede güncellenmiş,  bazı değişen ve bazıları da iptal olmuş kitap listeleri verilmiştir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Açık Lise Kitaplarında Değişiklikler Var (6 Yorum)

  1. Hocam ben yabancı dil sınavına 2 defa girdim 3 defa girip başarısız olunacağı takdirde muaf olunacağını biliyorum yalnız alan yok 2 ye geçildiğinden dolayı tekrar 3 defa girmemi gerekiyor yoksa 1 defa daha girip başarısız olursam muaf sayilirmiyim

  2. Hocam ben Ek sınavda Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi 1-2 den sınava gireceğim. Sanırım 2017-2017 döneminde kitapları yenileniyor. Bu gireceğim ek sınavla yenilenen kitapların bir ilgisi yoktur dimi? Çünkü ben bu yılın çıkmış sorularına ağırlık veriyorum

    • Merhabalar, ek sınavda çıkan soruların çoğunluğu ocak ve mart ayındaki sınavdaki sorulardan geliyor. Kitaplar yeni dönemi kapsar. Ek sınavı etkileyeceğini sanmıyorum.

  3. Peki Türk Edebiyatı 3 yerine Yeni kitapmı verilecek Yoksa Türk dili ve edebiyatı 3 mü verilecek Lütfen en kısa zamanda cevap verirseniz Sevinirim.

    • Merhaba ben açık lise de okumaktayım Geçen temmuz 2018 döneminde Dil ve anlatım 7 dersinden sınava girdim ve kaldım bu dönem aynı dersin adı Türk Dili ve Edebiyat 7 olmuş bu kitaplar ne zamanhalk eğitim merkezine gelecek veya ben bu Türk dili Edebiyatı 7 kitabını nerede bulabilirim