Değerli Öğrencimiz, sitemize üyeliğiniz ile ilgili birçok soruya aşağıda yer alan Sıkça Sorulan Sorular kısmından ulaşabilirsiniz. Aradığınız soruya karşılık bir cevap yok ise "Whatsapp" iletişim hattımızdan veya "Müşteri Hizmetleri" e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yoğunluğa göre tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

WhatsApp İletişim Hattı

0 (542) 895 84 82

(Hafta İçi Hergün : 09:00 - 21:00 Arası)

E-Posta Adresimiz

mhizmetleri@aciklisetv.com

(Mesai Saatleri İçerisinde Dönüş Yapılacaktır)

Açık Lise TV, örgün eğitimde eğitimini tamamlayamamış veya örgün eğitime gitmemiş öğrenciler için eğitim videoları ve içerik üretmekte olan bir markadır. Açık lise öğrencisinin ihtiyaç duyabileceği; konu anlatımı, soru çözümü, rehberlik, deneme sınavları, vb. sitemizde yer almaktadır. Açık Lise TV aynı zamanda Videoları destekleyen dijital içerikler ve ders notları (PDF) üretir. 


Yenilenen web sitemizde açık lise sınavında mevcut olan derslerin konu anlatımları, ünite soru çözümleri, deneme sınavı soru çözümleri, ünite online testleri ve deneme sınavı online testleri bulunmaktadır. Ayrıca bu videolara ait konu anlatım ders notları (PDF) dosyaları vardır. Ders videoları dışında açık lise ile ilgili bilmeniz gereken temel bilgiler ve rehberlik videoları bulunmaktadır.


Açık Lise TV’de zorunlu ve seçmeli derslerin tamamının ders anlatımları, konu testleri ve soru çözümleri mevcuttur.


Sitemizi başta açık lisede okuyan öğrenciler olmak üzere, üniversiteye hazırlanan öğrenciler ve 9, 10, 11 ve 12 sınıflar da okuyan ve okul başarısını artırmak isteyen öğrenciler kullanabilir. 


Açık Lise TV internet sitesinin içeriği, her biri alanında uzman, yayıncılık ve açık lise üzerine farklı kurumlarda çalışmış eğitimciler tarafından hazırlandı.


Açık Lise TV’de bulunan içeriklerin bir bölümü ücretsizdir. Online testler, örnek videolar ve bazı yarımcı dokümanlara ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. 


Açık Lise TV internet sitesine üye olmak ücretsizdir. Ancak dilerseniz herhangi bir eğitim paketine dahil olabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan paketi, eğitim paketleri bölümünde belirtilen üyelik ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz?


Açık Lise TV’ye ücretsiz üye olabilir, dilediğiniz süre boyunca ücretsiz sunulan içeriklerden faydalanabilirsiniz? Ücretli üyelik paketleri, pakette belirtilen süre ile sınırlıdır. Süre sonunda üyeliğinizi uzatabilirsiniz.


Açık Lise TV web sitemizde, youtube kanalımızda bulunan konu anlatımları dışında konu anlatımlarının ders notları, soru çözüm videoları, ünite tekrar videoları, açık lise rehberlik videoları, deneme sınav soru çözümleri gibi birçok doküman bulunmaktadır. Açık Lise TV sitemize üye olmak açık liseyi kısa zamanda bitirmenize büyük avantaj sağlayacaktır. 


İş Bankası

BEYAZTAHTA EĞİTİM YAYINCILIK LTD. ŞTİ.
IBAN: TR16 0006 4000 0011 2250 4027 28
Şube Kodu - Hesap No: 1225 - 402728

 


Evet, tüm kredi kartları ile hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödemeleriniz SSL güvenliği ile korunmaktadır. Kart bilgileriniz asla kayıt edilmez.


Evet, üyeliğiniz son bulana kadar videoları tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Herhangi bir sınırlama durumu yoktur. 


Üyeliğiniz paketi satın aldığınız tarihten itibaren başlar ve satın aldığınız süre boyunca paketinizde bulunan tüm eğitimleri başka bir ek ücret ödemeden   sınırsızca kullanabilirsiniz. Satın aldığınız paketin süresi dolduğunda üyeliğiniz sona erecektir.


Üye olmak için web sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ‘’Üye Ol’’ butonuna tıklayıp üyelik işlemlerini takip ederek üye olabilirsiniz.


Satın alma işlemlerini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren üyeliğiniz açılır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız üyeliğiniz hemen açılır. EFT, Havale ya da bankamatikten ödeme yaptıysanız makbuzun fotoğrafını bilgi@aciklisetv.com a yolladığınız takdirde üyeliğiniz en geç 1 gün içerisinde aktif olur.


Açık Lise TV internet sitesi mobil, tablet ara yüzleriyle tamamen uyumludur. Üyelik girişi yaparak dilediğiniz videoları tablet ya da cep telefonundan izleyebilirsiniz.


Üyelik iptali durumu söz konusu değildir. Resmi Gazete’ de yayınlanan mesafeli satış yönetmeliğine göre elektronik ortamda aniden ifa edilen yani kullanılan ürünlerin iadesi, iptali ya da cayma hakkı yoktur.


Sistemden paket alabilmek için “Kredi Kartı” yöntemini kullanmak isterseniz, kartınızın üzerindeki “Kart Numarası”, Kart Sahibinin Adı Soyadı”, ”Kartın Son Kullanma Tarihi(ay-yıl) ile birlikte kartınızın arka yüzünde bulunan üç haneli güvenlik numarasını ilgili bölümlere girin. 

Ödemeniz onaylandıktan sonra eğitim paketiniz aktifleşir ve dokümanlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Açık Lise TV, kullanıcıların kart bilgilerini her hangi bir yerde depolamaz. SSL güvenliği sayesinde kart bilgileriniz, sizin dışınızda her hangi birinin eline geçmez.

 


Kapıda Ödeme sistemi ile satın alırken, adres bilgilerinizi eksiksiz ve tam giriniz. Kapıda Ödeme sisteminde verilen adrese anlaşmalı kargo çalışanı gelir ve ödemenizi nakit olarak kargo çalışanına vermeniz gerekir. Kargo görevlisi sizden ek olarak 10 TL hizmet ücreti alır (Kargo Hizmet Bedeli). Kargo görevlisi teslimat bilgisini sistemimize işledikten sonra eğitim paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.


Ödenen eğitim paketi satın aldığınız sürece  geçerlidir. Dolayısıyla bu süre boyunca başka bir ücret ödemenize gerek yoktur.


Sitemizde 3 ay - 6 ay ve 1 yıllık üç paket seçeneği sunulmuştur. Dilediğiniz paketi satın alabilirsiniz.  Fakat mezun olmanıza az bir zaman kalmışsa 3 ya da 6 aylık paketlerimizi kullanabilirsiniz. Açık Lise'ye yeni başlayan öğrencilerimiz için yıllık paketimizi öneriyoruz.