3.Dönem Soru ve Cevap Anahtarı Açıklandı

Açık öğretim lisesi öğrencilerinin merakla beklediği 07-08 Temmuz 2018  tarihinde gerçekleştirilen 3.dönem sınavının soru ve cevap anahtarı nihayet açıklandı.

07-08 Temmuz 2018  tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilen Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 3.dönem Sınavı soru ve cevap anahtarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

07-08 Temmuz AÖL Sınav Soru ve Cevapları 1. Oturum

 

07-08 Temmuz AÖL Sınav Soru ve Cevapları 2. Oturum

 

07-08 Temmuz AÖL Sınav Soru ve Cevapları 3. Oturum

 

Açık Lisede Çıkmış Tüm Sınav Soru ve Cevapları

 

Bir Sonraki Dönem Sınavına Hazırlanmak İçin Açık Lise Derslerine Nereden  ve Nasıl Çalışabilirim ?

Açık lise öğrencileri  artık yalnız değilsiniz.

Sizinde artık bir youtube kanalınız var. Açık lise konuları ve açık lisede çıkan soru çeşitlerini uzman hocalar eşliğinde çözümleri Açık Lise  TV youtube kanalından çalışabilirsiniz.

Açık lise TV  Kanalında Aradığınız Tüm Dersleri Bulabilirsiniz.

Açık lise öğrencilerine özel olarak hazırlanmış 700 den fazla video  youtube kanalında bulabilirsiniz. Açık lise öğrencilerinin  özellikle zor olan derslerde sadece 5-6 dakika ayırarak başarılı olabilecekleri bir çok ders bulunmaktadır.

Konu anlatımları yanında soru çözümleri ve deneme  sınavlarının bulunduğu youtube kanalı olan Açık  lise TV ‘ye abone olarak yeni yüklenen ders videolarını  takip edebilirsiniz.

Ders dışında öğrenmek istediğiniz Açık Lise ile ilgili rehberlik bilgilerini uzman rehber hocalarımıza danışabilirsiniz.

Youtube Kanalına Ulaşmak ve Abone Olmak İçin Tıklayın

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

3.Dönem Soru ve Cevap Anahtarı Açıklandı (6 Yorum)

  1. Merhaba. Mezuniyet şartlarını internette araştırırken bir kaç sitede “(alansız) öğrenciler için en az 120 ortak, 72 seçmeli ders kredisi olması gerekli” diye yazılar gördüm. Şu an 190 kredim var ve 3. Dönem sonuçlarıyla birlikte 192yi geçicem. Ama 110 ortak ders kredim var. Diğer dersleri veremedim ve muaf oldum, kalan zorunlu ders sayım 0 yani. Mezun olamıyor muyum buna rağmen acaba? Yoksa “120 ortak ders kredisi” diye bir şey yok mu? (Kusura bakmayın konuyla alakasız biraz)

    • Merhabalar, muaf olduğunuz için mezun olmanıza engel bir durum yoktur. Önemli olan zorunlu derslerinizi geçmeniz ya da muaf olmanız ve kredinizi tamamlamanız.

  2. Merhaba iyi günler benim 3 dersim kalmıştı açık liseden baraj derslerimin hepsini vermiştim şimdi de 1 tane dersim kalmış ama 222 kredim var, yks sinavina girdim kazanırsam eğer üniversiteye kayit olabilirmiyim yoksa 1 ders icin beklememmi gerekiyor.