1.Dönem Soru ve Cevap Anahtarı Açıklandı

Açık öğretim lisesi öğrencilerinin merakla beklediği 9-10 Aralık tarihinde gerçekleştirilen 2017/1.dönem sınavının soru ve cevap anahtarı nihayet açıklandı.

09-10 Aralık 2017 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilen Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2017/1.dönem Sınavı soru ve cevap anahtarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayın.

09- 10 AÖL Sınav Soru ve Cevapları 1. Oturum

 

09- 10 AÖL Sınav Soru ve Cevapları 2. Oturum

 

09- 10 AÖL Sınav Soru ve Cevapları 3. Oturum

 

Açık Lisede Çıkmış Tüm Sınav Soru ve Cevapları

 

Bir Sonraki Dönem Sınavına Hazırlanmak İçin Açık Lise Derslerine Nereden  ve Nasıl Çalışabilirim ?

Açık lise öğrencileri  artık yalnız değilsiniz.

Sizinde artık bir youtube kanalınız var. Açık lise konuları ve açık lisede çıkan soru çeşitlerini uzman hocalar eşliğinde çözümleri Açık Lise  TV youtube kanalından çalışabilirsiniz.

Açık lise TV  Kanalında Aradığınız Tüm Dersleri Bulabilirsiniz.

Açık lise öğrencilerine özel olarak hazırlanmış 700 den fazla video  youtube kanalında bulabilirsiniz. Açık lise öğrencilerinin  özellikle zor olan derslerde sadece 5-6 dakika ayırarak başarılı olabilecekleri bir çok ders bulunmaktadır.

Konu anlatımları yanında soru çözümleri ve deneme  sınavlarının bulunduğu youtube kanalı olan Açık  lise TV ‘ye abone olarak yeni yüklenen ders videolarını  takip edebilirsiniz.

Ders dışında öğrenmek istediğiniz Açık Lise ile ilgili rehberlik bilgilerini uzman rehber hocalarımıza danışabilirsiniz.

Youtube Kanalına Ulaşmak ve Abone Olmak İçin Tıklayın

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1.Dönem Soru ve Cevap Anahtarı Açıklandı (10 Yorum)

    • merhabalar, tahminimizce bu hafta açıklanır çünkü üniversiteye diploma göndermesi gereken öğrenci arkadaşlarımız var. Dolayısıyla fazla bekletmemeleri lazım.

  1. Merhaba Emeğiniz için teşekkür ederim 3 oturum 24 sayfadan sonrası yok neden acaba . link i güncelleyecekmisiniz

  2. Hocam Merhaba, sınavın ne zaman açıklanacağına dair bir bilginiz var mı ? 6 günüm kaldı diplomayı vermek için ama hala bir açıklama yapılmadı.