1.Dönem Sınavları Ne Zaman?

Açık Lise ve Ortaokul  1. Dönem Sınavları Ne Zaman?

 

Açık Öğretim Lisesi İş takvimini hala açıklamadı . Bu da bir çok öğrencinin kafasında soru işareti oluşturdu açaba 1. Dönem sınavları ne zaman? Açık Lise 1. Dönem Sınavları Ocak ayının ilk haftası yapılaçagı tahmin ediliyor.

2016 -2017 Açık Lise  ve MAOL için 1. Dönem Sınavı 07 – 08 Ocak 2017 tarihinde yapılaçaktır.

AÖO ( Açık Öğretim Ortaokulu ) için 8 Ocak 2017 tarihlerinde yapılacaktır.

Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Açık Lise TV

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

1.Dönem Sınavları Ne Zaman? (2 Yorum)

  1. mehrabalar ben üniversiteye hazırlanan öğrenci olarak ve 24 yaşında biraz okumaya geç kalmış biri olarak hem çalışıp hem lisedeki sınavlara hemde üniversiteye hazırlanmak beni çok yoruyor kredi sistemini biraz düşürseniz biz öğrenciler de biraz rahat etsek olmaz mı? acaba her şey değişiyor keşke bu istediğimiz kredi sistemi’de düşse eminimki benim gibi bir çok kişi aynı fikirdedir diye düşünüyorum

    • Bu isteginiz gayet makul fakat açık liseyi 2,5 senede bitirme şansı olmasına rağmen malesef bir çok öğrencimiz yılı uzatıyor bunun de sebebi sizler ile aynı hem iş hem okul ikisi bir arada zor fakat imkansız degil. Bu dileklerinizi Alo 147 iletebilirsiniz ama kabul olması malesef çok zor. Her iki sınavda da size başarılar dileriz ve tez zamanda istekleriniz geçerli olur.